‘Ti Nera jem…”, Sabri Fejzullahu do ta shkrijë gruan e tij me mesazhin e fundit

Sabri fejzullahu është padyshim një prej këngëtarëve më të dashur kosovarë.

Ai është pjesë e skenës muzikore shqiptare tash e një kohë shumë të gjatë dhe që nga fillimi ishte një ndër më të preferuarit, përcjell ORAinfo.

Krahas projekteve muzikore, Sabriu është aktiv edhe me postime në rrjete sociale.

Ai se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet në krah me bashkëshorten e saj, Nerën.

Kësaj të fundit i ka bërë dedikim të ëmbël me fjalët me të bukura.

Me këtë mesazh, Sabriu do ta ‘shkrijë’ Nerën. /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey