Tifozja që hutoi kroatët, me një fustan të bardhë e të shkurtër, që nxirrte në pah… (FOTO)

Në stadiumin në “Maksimir” të Zagrebit, ishte e pranishme edhe një tifoze paksa me veshje të veçantë, të cilën të gjithë e shikonim me një sy të simpatisë disa edhe i hutoi në kryeqytetin kroat, Zagreb.

Tifozja nga Çekia mori mundin për të shkuar për të përcjellur ndeshjen e Europa League, mes Dinamos nga Zagrebi dhe West Ham-it.

“Një tifoze besnike arriti në ‘Maksimir’ në ndeshjen mes Dinamos dhe West Ham-it, për të shijuar ndeshjen, dhe me praninë e saj ajo tërhoqi vëmendjen e shumë tifozëve, si dhe fotografëve.

ImageFOTO GALERI

Rreth 1000 tifozë të West Ham-it mbërritën në ‘Maksimir’ dhe syri i fotografit tonë kapi një bionde e cila nuk e kishte problem të vinte nga Republika Çeke në Zagreb për të shijuar gjënë më të rëndësishme”, shkruan mes të tjera media kroate “24 sata”.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey