Tjetër aksident/ Gjashtë të plagosur në Lezhë, dy në gjendje të rëndë

Meta mesazh deputetëve: Po ju paralajmëroj, nëse nuk rishikoni ‘anti-shpifjen’…

Meta mesazh deputetëve: Po ju paralajmëroj, nëse nuk rishikoni ‘anti-shpifjen’…Pas aksidentit që ndodhi në Pogradec, një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur në Lezhë, ku raportohet për 6 të plagosur.

Aksidenti ka ndodhur në aksin Lezhë-Laç në afërsi të ishull Lezhës.

Raportohet se dy automjete janë përplasur dhe si pasoje kanë mbetur dy të plagosur rëndë, si dhe janë lënduar edhe 4 persona të tjerë. Të plagosurit janë dërguar në spitalin e Lezhës.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Ndërkohë, më herët, një aksident i ngjashëm ndodhi në Pogradec, ku u plagosen dy persona.

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey