Tmerr, gjendet një qese me pjesë trupi të njeriut (Foto)

Njihuni me metalin që kushton 5 herë më shumë se ari

Njihuni me metalin që kushton 5 herë më shumë se ari

Një grup të rinjsh zbuluan disa pjesë trupi njeriu në një qese në Dublin. Qesja, brenda së cilës u gjetën gjymtyrë njerëzish, ishte vendosur në një kryqëzim në “Moatview Gardens and Drive”.

Raportohet se brenda saj ishin dy krahë dhe një këmbë. Pjesët e tjera të trupit nuk dihet se ku janë hedhur. “Edhe vendndodhja e kokës është e panjohur”, shprehen mediat.

Policia ka thënë se hetimet janë në fillim, por një gjetje e tillë është shumë e dyshimtë.

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey