Tollovi dhe radhë të gjata në Tabanoc, ja sa duhet të prisni?

Nga 40 deri në 60 minuta janë pritjet sot pasdite në pikën kufitare Tabanoc për të hyrë në Maqedoninë e Veriut.

NJoftimi është bërë i ditur nga Lidhja e Automjeteve të Maqedonisë, përcjell INA.

Në vendkalimet tjera kufitare, nga ana e Maqedonisë, nuk ka më ndalime për hyrje dhe dalje nga vendi.(INA)

KAMERAT LIVE KUFI

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey