Vrau me thikë babanë e dhunshëm, gjykata e lë të lirë 20 vjeçaren

Një vit më parë, Deborah Sciacquatori vrau me thikë babanë e saj të dhunshëm, pas një

Yükleniyor...
Yükleniyor...

Telefonatat për koronavirusin, kush është gjyqtari që kërcënoi personelin e 127-ës

Shefi i Urgjencës Kombëtare Skënder Brataj, ka treguar mbrëmjen e sotme se gjatë periudhës së fillimit

Yükleniyor...
Yükleniyor...

Lleshajn e ‘tradhtojnë’ të vetët, deputetët kundër ministrit: Nuk ke punë me përgjimet se je njeri politik

Pas SPAK dhe Prokurorisë së Përgjithshme, edhe anëtarët e Komisionit të Sigurisë Kombëtare janë pozicionuar kundër

Yükleniyor...
Yükleniyor...

Murrizi: 12 deputetë kundër Reformës Zgjedhore, nuk marrim urdhër nga asnjë

Kreu i grupit parlamentar demokrat Myslim Murrizi deklaroi se nesër 12 deputetë të opozitës do të

Yükleniyor...
Yükleniyor...

Deputeti Alimadhi: Në spital bëhet politikë

Deputeti, Adriatik Alimadhi u sëmur me COVID-19 dhe e fitoi betejën me virusin. Ai në një

Yükleniyor...
Yükleniyor...

E plotë/ Nis reforma në SHISH, kush del në pension dhe kush pranohet si spiun

Nis reforma në Shërbimin Informativ të Shtetit. Qeveria ka miratuar vendimin për disa ndryshime në ligjin

Yükleniyor...
Yükleniyor...

E dashura e Feros ‘ndez’ rrjetin me foton e fundit, shfaqet më ‘hot’ se asnjëherë më parë

Arbenita Ismajli, en sevilen Kosovar modellerinden biri. Çok popüler oldu…

Yükleniyor...
Yükleniyor...

Learta befasoi me veshjen në festën e ditëlindjes së kunatës së saj

Sonte është ditëlindja e vajzës së Shyhretes, Gresa Saliut. Gresa sot pranoi urime nga më të

Yükleniyor...
Yükleniyor...

Haradinaj thotë se është absurde që partia në pushtet të protestojë

Haradinaj ka thënë se është absurde që partia në pushtet të protestojë. Kryetari i Aleancës për

Yükleniyor...
Yükleniyor...

Kurti için Bakan, Abazi e Sveçlën: Fikën kamerat dhe vizituan dhomën e përgjimeve në PTK për tri ditë

Thaçi ka thënë se Kurti, Abazi dhe Sveçla fikën kamerat dhe vizituan dhomën e përgjimeve në

Yükleniyor...
Yükleniyor...

Haxhiu thotë se Thaҫi ka humbur toruan: Do të përgjigjet për shpifjet dhe akuzat e rënda

Haxhiu ka thënë seThaçi ka humbur toruan, do të përgjigjet për shpifjet dhe akuzat e rënda.

Yükleniyor...
Yükleniyor...

Huqja e deputetit Shkumbin Demaliaj: Spanja është vend ortodoks

Shkumbin Demaliaj ka thënë se Spanja është vend ortodoks. Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët

Yükleniyor...
Yükleniyor...

Bajqinovci – Thaҫit: Të kemi nxjerrë para popullit ҫfarë je

Pas deklaratave të fundit të Presidentit të Kosovës, Hashim Thaҫi, ka reaguar deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje,…

Yükleniyor...
Yükleniyor...

Haki Abazi e quan rrenc dhe njeri të poshtër Hashim Thaҫin

Haki Abazi e ka quajtur rrenc dhe njeri të poshtër Hashim Thaҫin. Zëvendskryeminsitri i qeverisë në

Yükleniyor...
Yükleniyor...

James tregon se cila është skuadra në të cilën ai dëshiron të transferohet

James Rodriguez dëshiron transferimin te kjo skuadër. Ai është i vendosur të largohet nga Real Madrid

Yükleniyor...
Yükleniyor...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey