Tüm göçmenler ve pasaportlar için iyi haber! Gençler yasası değişiyor

Deputetja e PS, Ermonela Felja, ka prezantuar në Kuvend projektligjin për shtetësisë, ku ka bërë me

AKILLI YAYINCI

Blerim Latifi: Tüm durumu başına ayrı ayrı kilitleyin 3 Şeytan bizi yedi ay

Profesori universitar, Blerim Latifi ka reaguar pas rritjes së madhe me koronavirus në Kosovë. Ai përmes

AKILLI YAYINCI

Shefqet Krasniqi: Arbana Xharra me tha “m’ka mbet marak me ta prekë dorën”, i thashë s’ki me prek kurr

Shefqet Krasniqi: Arbana Xharra me tha “m’ka mbet marak me ta prekë dorën”, i thashë s’ki

AKILLI YAYINCI

Fahri Xharra “ofendon“ muslimanët, Ishte dashur Milloshi mi zh’duk racën arabe në Kosovë

Fahri Xharra “ofendon“ muslimanët, Ishte dashur Milloshi mi zh’duk racën arabe në Kosovë Pak ka mbytur

AKILLI YAYINCI

Edhe pse është Katolik, Nuk do e besoni çka thotë Noizy për ndërtimin e Xhamisë Madhe

Nuk do ta besoni se çka thotë Noizy për ndërtimin e Xhamisë Madhe Këngëtri i njohur

AKILLI YAYINCI

Arbana Xharra: Ma përpara vdès nga Koronavirusi sesa të kërkoj ndihmë nga Erdogani

Arbana Xharra: Ma përpara vdès nga Koronavirusi sesa të kërkoj ndihmë nga Erdogani Presidenti Hashim Thaçi

AKILLI YAYINCI

Isa Mustafa ka gënjyer për ínfektimin me Covid-19: “Ma thanë njerëzit e ngushtë të tij”

Dje u dha lajmi se kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ishte shëruar suksesshëm

AKILLI YAYINCI

Thaçi pritet të dorëhiqet, Haradinaj dhe Mustafa në garë për postin e Presidentit

Thaçi pritet të dorëhiqet, Haradinaj dhe Mustafa në garë për postin e Presidentit Njohësi i çështjeve

AKILLI YAYINCI

Ajeni more normal ju, njerëzit skan buk me hangër e ju doni me ndreq Xhamia…

Drilon Gashi: “Po ndërtojnë kisha e xhami milionshe që fukaraja të shkojë aty e të lutet

AKILLI YAYINCI

Kryepeshkopi malazez: “Allahu është Një, Muhammedi është i dërguari i Tij”

Kryepeshkopi i kishes ORTODOKSE malazeze Mihailo thotë se “Allahu“ është një. Atij të gjithë i lutemi

AKILLI YAYINCI

“Ule gishtin se ta fus në b…”, reagon përsëri Xhavit Ukaj, ja çka thotë për Vjosa Osmanin

Faton Peci – shef i kabinetit të kryeparlamentares Vjosa Osmani, ka thënë se deputeti Xhavit Ukaj

AKILLI YAYINCI

Ganimetja e PDK-së: Vjosa është si ata pulat e kqija që e kan hangër drithin!

Në një emision televiziv, Musliu e ka quajtur “pulë të k eqe”, kryeparlamentaren Vjosa Osmani. o…

AKILLI YAYINCI

Ishte mbajtur sekret, del videoja që shkencëtarët s’do donin të shihnit

Kjo video që po qarkullon në rrjet i ka lënë të gjithë të habitur. Kjo pasi

AKILLI YAYINCI

Veç Shqiptarit i ban vaki edhe musliman edhe islamofob!

Të gjitha religjionet lindën në Lindjen e Mesme, edhe ‘Zoti’ i Perendimit ‘lindi’ në Lindje! Ka

AKILLI YAYINCI

Haradinay- Hotit: o Avdullah pse nuk e pyete edhe ti Vuçiqin a din shqip?

Kryetari i AAK-së,Ramush Haradinaj, ka komentuar përgjigjen e Hotit në serbisht karshi kryeministrit serb, Aleksander Vuçiq.Haradinaj

AKILLI YAYINCI

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey