Learta, Matin ile kahve içmeye gitti, elbisesi tüm dikkatleri üzerine çekti

Belkiz, oğlu Wrapet'i Milot'un ekibinin logosuyla satın aldı, bebek çok güzel görünüyor

Learta po vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Si gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, ORAinfo yazıyor.

Reja e shyhretes është shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se ka dal për kafe dhe me vete e ka marr edhe djalin e saj.

Si gjithmonë, Learta është veshur dhe rregulluar tejet bukur./ORAinfo /

Belkiz, oğlu Wrapet'i Milot'un ekibinin logosuyla satın aldı, bebek çok güzel görünüyor

AKILLI YAYINCI

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey