Liberta reklamon fustanët e saj, zbulon me shumë se ç’duhet

Liberta Spahiu është moderatorja më në zë kosovare.

Ajo është tejet e përfolur sidomos për paraqitjet e saj në top formë, ORAinfo raporları.

Liberta vjen çdo herë unik dhe me stil në fotosesionet që realizon.

Se fundim ajo është shfaqur duke reklamuar fustanët e saj.

Por në këto imazhe ajo ka rrezikuar të zbulojë me shumë se ç’duhet duke ekspozuar gjoksin e saj.

Për më tepër shikoni videon me poshtë… /ORAinfo /

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey