agresif: esrar ayda Bu para kazandı

Ish-kampioni botëror i boksit, Mike Tyson jeton dhe punon në Kaliforni, ku ai ka një biznes legal, ku ai zotër një plantaciao gjigant të marihuanës, në të cilën për veq që e kultivon ai edhe e shet, transmeton Gazeta Metro.

Sipas mediave të këtij vendi, Tyson fiton shumë para nga biznesi i tij. Duke shitur kanabis dhe ekstrakte, ish-boksieri fiton rreth 1 milion dollarë në muaj.

Prodhimi, shitja dhe përdorimi i kanabisit në Kalifornia është legale.

Tyson ka një plantacion 418 hektarë në të cilin po punon që nga viti 2016. Ideja e tij e fundit është të krijojë një formë të lëngshme kanabisi, që do të thotë një rritje shtesë e të ardhurave.

Posta agresif: esrar ayda Bu para kazandı İlk göründü Shqipmedia.

AKILLI YAYINCI

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey