Tre raste të reja dhe asnjë viktimë nga Kovid-19 në 24 orët e fundit

Gjatë 24 orëve të fundit janë kryer gjithsejtë 1342 teste prej të cilave vetëm 3 persona kanë rezultuar pozitiv me Kovid-19, që të tre janë nga Shkupi. Ndërkohë nga Instituti i Shëndetit Publik njoftojnë për 6 pacientë të shëruar dhe asnjë viktimë.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey