Trixa: Kam vrarë njerëz me mirësi që nga dita e parë

Beatrix Ramosaj vazhdon të komentohet për secilin detaj të saj.

Postimet që ajo bën komentohen dhe konsiderohen si dedikime ndaj ish të dashurit të saj, Donald Veshaj.

Historia e tyre interesante ka bërë që ajo të jetë në qendër të vëmendjes.

Së fundi ajo postuar një fotografi teksa shihet e veshur me rroba sportive dhe me një palë syze.

“Unë kam vrarë njerëz me mirës që nga dita e parë”, ka shkruar Beatrix sipër fotos teksa dukej në formë të mirë.

Ndërkohë, kujtojmë që kënga e fundit e saj është bashkëpunimi me DJ Geek “Ma shumë se ti” e cila numëron miliona klikime në ‘Youtube’.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey