Tronditën botën/ U martuan dhe presin një fëmijë, dy kushërinjtë e parë e pësojnë keq (FOTO)

Deri në 5 vite burg rrezikojnë dy kushërinjtë e parë, të cilët u martuan dhe tani presin edhe një fëmijë. Bëhet fjalë për Michael Lee dhe Angela Paine, të cilët që në adoleshencë janë tërhequr seksualisht nga njëri – tjetri. Ata vendosën të martohen, madje të bëhen edhe prindër.

Por mesa duket fëmija e tyre do të rritet me gjyshërit.Ata janë kushërinj të parë dhe në venat e tyre rrjedh i njëjti gjak. Në Utah (Juta) në SHBA seksualiteti ndëshkohet rëndë deri në 5 vite burg dhe gjobë 10 mijë dollarë.

Të dy kushërinjtë, natyrisht, e dinin se martesa midis të afërmve ishte një ofendim. Kështu që ata vendosën të shkojnë në Kolorado. Aty u martuan dhe më pas u kthyen.

Sidoqoftë, kjo nuk ka ndryshuar për shtetin perëndimor amerikan që krimi i incestit mbetet dhe duhet të ndëshkohet. Sidomos pasi Angela është pesë muajshe shtatzënë.

Çifti pretendon se para procesit të lindjes së fëmijëve, kanë bërë teste gjaku për të parë nëse gruaja mund të ketë një fëmijë dhe cilat janë shanset për të pasur një fëmijë me aftësi të kufizuara apo probleme të tjera.

” Ne i bëmë të gjitha testet e nevojshme gjenetike për të parë nëse mund të kishim një fëmijë pa problem, “ tha Michael.

Dy kushërinjtë së shpejti do të jenë në TV live për të folur për dashurinë e tyre.

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey