Tuna dhe Patrisi në pushime bashkë, kjo foto dëshmon gjithçka

Tuna dhe Patrisi nuk janë ndarë.

Prej kohësh, Tuna dhe Patrisi janë një ndër dyshet më të përfolura të showbizit shqiptar.

Ata janë diskutuar për një ndarje të mundshme, teksa janë bërë edhe prindër për herë të dytë.

Mirëpo, së fundmi, Tuna dhe Patrisi me sa duket janë bërë përsëri bashkë dhe këtë e ka bërë të ditur këngëtarja përmes disa fotografive të postuara në Instastory, ku në njërën duket dora e Patrisit që po mbante djalin.

Ata janë duke qëndruar në Durrës bashkë me dy fëmijët e tyre, Zenin dhe Tianin.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey