Tuna i habit kalimtarët, me këtë veshje shfaqet rrugëve të Shkupti!

Altuna Sejdiu e njohur si Tuna, është një nga këngëtaret mjaftë të përfolura.

Ajo si nënë e dy fëmijëve,është dhe shumë aktive në rrjete sociale.

E se fundmi Tuna ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur me stil unik rrugëve të Shkupit.

Me këtë veshje Tuna ka marrë gjithë vëmendjen e kalimtarëve.

E veshur krejt zi, dizajni i fustanit të saj bie në sy. /ORAinfo/

Altuna Sejdiu e njohur si Tuna, është një nga këngëtaret mjaftë të përfolura.

Ajo si nënë e dy fëmijëve,është dhe shumë aktive në rrjete sociale.

E se fundmi Tuna ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur me stil unik rrugëve të Shkupit.

Me këtë veshje Tuna ka marrë gjithë vëmendjen e kalimtarëve.

E veshur krejt zi, dizajni i fustanit të saj bie në sy. /ORAinfo/

Loading...