Tuna publikon foto me flokë të pa rregulluara, syzët e saj me stil unik bien në sy

Altuna Sejdiu vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale prej se u bë nënë për herë të dytë.

Këngëtarja i befasoi të gjithë në muajin maj kur i lindi djali me emrin Zen, meqenëse paraprakisht nuk kishte njoftuar se ishte në pritje të bukur, përcjell ORAinfo.

Pasi njoftoi se është bërë nënë, Tuna vazhdoi të sjellë imazhe nga periudha e shtatzënisë deri te lindja e foshnjës dhe pas kohë pas kohe ka publikuar fotografi të tij.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet me flokë të pa rregulluara, ndërsa syzët e saj me stil unik marrin gjithë vëmendjen.

Çka ka hy kështu në tripa Tuna? /ORAinfo/

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey