Tuna publikon për herë të parë portretin embël familjar

Tuna ka publikuar foton e parë me djemtë e saj. Siç edhe pritej këngëtarja nuk ka ndërmend të fshehë imazhin e Zen, por do e ndajë me gjithë botën sa herë të dojë dhe tani na ka njohur me portretin e familjes së saj, dy djemtë dhe ajo vetë.

Me një foto shumë të bukur, Tuna na tregoi që është shumë e lumtur dhe po përjeton mëmësinë me qetësinë e saj. Tian mban vëllain e vogël dhe lidhja mes tyre duket që tani që do të jetë shumë e fortë.

Tuna ka ndaluar pak edhe tek eksperienca me gjidhënien duke lënë të kuptohet se po i përdor të dyja metodat: ushqyerjen me gji edhe formulën këtë periudhë. Dhe ju uron fat gjithë nënave që janë në kushte të njëjta.

https://www.instagram.com/p/CPGLDFPDeoW/?utm_source=ig_embed&ig_rid=320a973c-b0d2-43d2-a3fd-dce43520c017

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey