Tuna sot feston ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vite ka mbushur

Tuna feston sot ditëlindjen, kaq vjet mbush.

Altuna Sejdiu është një nga këngëtaret më të përfolura të muzikës shqiptare. Prej vitesh, ajo ka qenë kryefjalë e mediave rozë.

Padyshim dhe jeta private e këngëtares ka qenë gjithmonë e zhurmshme.

Tuna tashmë është nënë e dy djemve dhe jeton me partnerin e saj, Patrisin, me të cilin u tha se është ndarë, por çifti i kanë hedhur poshtë zërat.

Sot është një ditë e veçantë për artisten, pasi ajo feston ditëlindjen dhe mbush plot 37 vjeçe.

Sa i përket muzikës, projekti i saj i fundit ishte në bashkëpunim me Fifin me titull “Melaqe”. Ndërsa, sot reperi Skerdi ka vendosur t’i bëjë një dhuratë duke lancuar këngën e tyre më të re së bashku./abcnews

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey