Tuna vjen tërheqëse në fotot e fundit në Instagram

Këngëtarja shqiptare, Tuna Sejdi, tash e një kohë ka nisur turneun e saj të koncerteve anembanë trojeve shqiptare.

Bukuroshja është mjaft e kërkuar, ndërsa po pushton zemrat e publikut pothuajse në çdo vend.

E njëjta nuk kursen që të ndajë me fansat fotografi dhe video të ndryshme, e cila vjen çdo herë e më në formë.

View this post on Instagram

A post shared by TUNA (@tunasejdi) on Jul 23, 2019 at 11:45am PDT

Këngëtarja 34-vjeçare së fundmi ka realizuar një set të veçantë fotografik, teksa vjen mjaft tërheqëse në të kuqe.

Ajo po ashtu është duke e shijuar suksesin e albumit të saj të fundit “Fortuna”, deri në publikimin e ndonjë projekti të ri.

Tuna përndryshe i është kthyer koncerteve pas një kohe të gjatë, pasi i ishte përkushtuar më shumë familjes.

The post Tuna vjen tërheqëse në fotot e fundit në Instagram appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.

Loading...Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk July 25, 2019 3:56 am ne ShowBiz. ne link https://lajme.mk/?p=147027
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit