Turqia mesazh ngushëllimi për viktimat e zjarrit në Covid-Qendrën në Tetovë!

Ministria e Jashtme e Turqisë ka dërguar një mesazh ngushëllimi për personat që humbën jetën nga zjarri në Covid-Qendrën në Tetovë.

“Shprehim ngushëllimet për Qeverinë e Maqedonisë së Veriut dhe familjet që kanë humbur të afërmit në ngjarje si dhe urojmë shërim të shpejtë për të plagosurit”, thuhet në deklaratë.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey