U arrestua një diler i drogës

Dje në ora 19:15 policët e Sektorit të Punëve të Brendshme kanë arrestuar K.R.(35) nga Velesi.

Siç qëndron në kumtesën e Ministrisë së Punëve të Brendshme, gjatë bastisjes së shtëpisë së K.R., të kryer me urdhër gjyqësor janë gjetur dhe marrë heroinë, marihuanë dhe tableta, transmeton TV21.

Qries
Ai është nën arrest në stacion policor dhe pas zbardhjes së plotë të rastit kundër tij do të parashtrohet kallëzim përkatës.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey