U bënë prindër për herë të dytë pas ndarjes, Zen bën bashkë Tunën dhe Patrisin!

Përgjatë kohëve të fundit në rrjet është përfolur se Tuna është ndarë nga Patris Berisha. Pas lindjes së djalit të tyre të dytë, Zenit, Patrisi nuk u pa askund në postimet e këngëtares.

Mirëpo, vetëm së fundmi, vogëlushi ka arritur t’i bëjë bashkë prindërit e tij. Patrisi ka publikuar për herë të parë një video pranë Zenit, i cili shihet në vaskë.

Nga ana tjetër, Tuna ka publikuar foto të bebushit nga i njëjti vend, duke treguar se është bashkë me Patrisin.

Nuk dihet nëse dyshja janë bashkë, apo kanë rregulluar marrëdhëniet për hir të fëmijëve.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey