U distancua nga ajo, ja me çka po e “zëvendëson” Donaldi Beatrixën

Ja me çka po e “zëvendëson” Donaldi Beatrixën.

Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj janë dyshja më e komentuar në të gjitha mediet rozë.

Distanca mes tyre ka filluar gjatë këtyre ditëve dhe arsyeja ende nuk dihet, shkruan GazetaBlic.Mirëpo pas puthjeve romantike që shkëmbente me këngëtaren, Donaldi ka filluar të kaloj kohën me diçka tjetër.

Bëhet fjalë për vizatimet e tij dhe tani ka filluar të pikturojë diçka të re.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey