U mposht nga Liverpool, Solskjaer zbulon arsyen

Sharing is caring!

Solskjaer tregon arsyen pse Man Utd u mposht nga Liverpool.

Menaxheri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer, ka kritikuar futbollistët e tij se nuk u treguan të vëmendshëm në konkretizimin e rasteve të sulmit, duke bërë kështu që ata në fund të pësonin humbje nga Liverpool.

Duke folur pas takimit, Solskjaer tha se lojtarët dhanë gjithçka që mundën, por megjithatë ndihet i zhgënjyer.

“Sot ne u varëm pak në fillimin e pjesës së dytë, por 25-30 minutat e fundit ne i shtypëm dhe i shtymë përsëri kundërshtarin”.

”Mendoj se në pjesën e dytë performuam vërtet mirë kundër një skuadre të mirë dhe në një vend të vështirë. Ne nuk kishim cilësi me përfundimin ose kalimin e topave”, u shpreh ai.

Sharing is caring!

Loading...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey