U nda nga Roberti, pse Nora e mban rrethin në gisht?

Nora Istrefi e ka rrethin në gisht.

Më shumë se muzika e saj, ka bërë zhurmë jeta private e këngëtares Nora Istrefi, e cila megjjthatë ka mjaftë hite.

Nora, bukuroshja e skenës muzikore u lidh me Robert Berishen, me të cilin edhe u martua e u bënë me fëmijë.

Gjithë marrëdhënia e këngëtares me Berishen, është përcjell me interes nga media rozë dhe publiku. E, ndarja bëri shumë “boom”.

Pavarësisht se e ndarë nga bashkëshorti dhe baba i vajzës së saj, Robert Berisha, Nora ende e ka rrethin në gisht.

Ajo, po duket vërtet shumë bukur në këto foto, ku linjat e saj janë thuajse në perfeksion, shkruan “Kosovarja”.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey