U panë duke u puthur në rrugë, reagon Kledi për raportin me Sheilën

Një video po qarkullon nëpër rrjet ku duken Sheila dhe Kledi që luajnë me duar me njëri-tjetrin, nuk mungonin shikimet, buzëqeshjet, përkëdheljet e të gjithë i bënë çift!

Nuk përjashtohet mundësia se Kledi dhe Sheila mund të jenë duke xhiruar ndonjë klip apo duke bashkëpunuar për diçka.

Kledi foli për herë të parë për pamjet në emisionin Breaking.

“Do flas shumë shpejt për çdo gjë lidhur me Sheilën,” tha ai pas pyetjes nga moderatorja.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey