U tha që u ndanë, Linda poston foton e ëmbël krah burrit dhe vajzës

Linda Halimi, është njëra nga këngtaret më të dashura.

Ajo njihet si artiste që këndon live, derisa jetën dhe aktiviteti e saj e zhvillon në Amerikë, shkruan ORAinfo.

Përveç jetës profesionale, Linda është komentuar shumë edhe për jetën e saj personale, ku në fokus ishte burri i saj.

Lajmet e fundi raportuan se ajo është ndarë nga producenti i njohur me të cilin ka një vajzë. Por, Linda ka reaguar duke postuar një foto krah burrit dhe vajzës së saj bukuroshe./ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey