U tha se janë bashkë diku në Evropë, Bora habit me postimin e fundit

Bora Zemani është njëra ndër moderatoret më të dashura e të komentuara në vend.

Ajo merr vëmendje të madhe në çdo paraqitje të saj, madje edhe gjërat më të parëndësishme marrin kthesë tjetër dhe bëhen lajmi i ditës.
Ka disa ditë prej kur po përmendet një mundësi për ribashkim mes Donaldit dhe Bora Zemanin, përcjell ORAinfo.

Disa storje mes moderatores dhe aktorit, kanë ngjallur dyshime se ata janë rikthyer në krahun e njëri-tjetrit, megjithatë ende nuk ka ndonjë konfirmim nga asnjëri prej tyre.

Sot Bora ka publikuar disa foto ku shfaqet super joshëse, nga njw ambient pune.

E veshur me fustan të gjatë dhe të ngushtë, trupi i Borës i kalon edhe ato të manikeneve.

Nuk ka faj Donaldi që nuk po mund ta harron atë. Një bukuroshe të tillë do ta dëshironte çdo mashkull. /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey