“Unë e kam fajin” – Mevlani tregon pse dështoi romanca me Ledjanën

Mevlani dhe Ledjan ajanë ndër konkurrentët më të komentuar në rrjet, kjo për shkak të romancës që tentuan së bashku, e cila nuk përfundoi siç pritej.

Së fundmi Mevlani ka qenë i ftuar në rubrikën e Ervin Kurtit. Ai e ka pytur nëse lëndimi i zemrës i ka ardhur nga medja apo nga vajzat.

“Nga mendtë e mia se vajzat nuk kanë faj. Unë e kam fajin”, është shprehur ai me ironi, që me siguri i adresohet tërëthorazi Ledjanës.

Më pas Ervini e pyet: Do me thënë fajin për të gjitha ato që ndodhën me Ledjanën e ke ti?

“Nuk e di për cilën e ke fjalën ti, por në përgjithësi në jetën time jap shumë e marr pak. Kjo është gabim”, i përgjigjet ai.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey