United ia jep lajmin e zi Milanit

Milan ka marrë një lajm të keq, pasi që Manchester United i ka ofruar një kontratë të re, Nemanja Matic.

Manchester United janë, janë, duke u përgatitur për të vënë një kontratë të re për serbin zbulojnë mediat angleze, përcjell ORAinfo.

Mesfushori serb pritej të largohej nga Old Trafford në dritaren e janarit pasi marrëveshja e tij e tanishme skadon por, me dëmtimin e Scott McTominay dhe Paul Pogba, Djajtë e Kuq duan ta mbajnë atë./ORAinfo/

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey