“Uou ndal!”/Ia mori mendjen komentatorit, pamjet e modeles marrin dhenë (FOTO)

Sharing is caring!

Nicole Ferragamo, modele e datëlindjes 1995, u bë protagoniste në sfidën e Championsit mes Juventusit dhe Lokomotivës së Moskës. Ne momentin kur u fokusua nga kamerat e Sky Sportit gjerman, komentatori reagoi duke i thënë regjisë: Uoh, ndal!

Videoja në fjalë është bërë menjëherë virale dhe vetë Nicole e ka postuar në llogarinë e saj në Instagram.

Sharing is caring!

Loading...
shares