Urime !Këngëtarja e njohur konfirmon shtatzëninë

Ikona e popit, Britney Spears, më në fund është shtatzënë.

Pas një viti të trazuar 2021, në të cilin këngëtarja “Toxic” u lirua nga kufizimet e konservatorit të saj, Spears njoftoi përmes Instagramit më 11 prill se ajo ishte në pritje të fëmijës së saj të tretë dhe të parën me të fejuarin Sam Asghari, përcjell ORAinfo.

Në mbishkrimin e saj, Spears la të kuptohej se ajo dhe Asghari ishin martuar fshehurazi, duke e quajtur atë “burrin e saj”.

Për muaj të tërë, Spears ka qenë e zëshme për dëshirën e saj për të pasur një fëmijë tjetër, megjithëse ajo pretendoi se rregullat e marrëveshjes së saj ligjore e bënin të pamundur.

Gjatë fjalimit të saj në një gjykatë në Los Anxhelos në qershor 2021, ajo tha se babai i saj, Jamie Spears dhe ekipi i tij nuk do ta lejonin atë të “martohej dhe të kishte një fëmijë” nën kujdestarinë e tyre./ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey