Vajza e Arianës po kënaqet në Maldive, këto pamje do ta ‘shkrijnë’ Ermalin

Sellma i rregullon shumicën e vipave shqiptare, por në këtë gjendeje del ajo nga frizerka

Ariana dhe Ermal Fejzullahu janë një çift që gjithmonë bëjnë bujë në publikun e m edheve rozë.

Ata këtë kohë po kalojnë pushime super-luksoze në Maldive, përcjell ORAinfo.

Nga atje Ariana po publikon imazhe të ndryshme ku po shfaqet tejet tërheqëse.

Ajo sot ka publikuar një video ku shihet vajza e saj duke shijuar rrezet e diellit në Maldive.

Kaq e ëmbël po duket ajo. Për më tepër shikoni videon… /ORAinfo/

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey