Vajza e madhe e Shyhretes grimohet vetë, lë ‘pa mend’ me pamjen e fundit

“Muriqi në Lazio, punë e kryer”

Njomza Martinaj është grimerja shumë e njohur dhe e pëlqyer kosovare.

Ajo u bë e njohur për publikun si vajza e madhe e Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Duke qenë shumë e pëlqyer, ajo ka edhe shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive.

Së fundi, ajo ka postuar një foto në Instastory ku tregon se është rregulluar për festë.

E me këtë pamje, njomza lë nën hije të gjitha./ORAinfo/

“Muriqi në Lazio, punë e kryer”

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey