Vajza e Nysret Muqiqit duket “bombë” e vërtetë me këtë veshje

Biona Muqiqi duket “bombë” e vërtetë me këtë veshje.

Biona Muqiqi është një ndër femrat më të komentuara në mediat rozë.

Edhe pse nuk njihet për ndonjë profesion, ajo githmonë kalon në lajm, shkruan Kosovarja.

Në këtë paraqitje të fundit, ajo duket bombë me veshjen e ngushtë që ka bërë.

Kuptohet, përveç gjoksit është edhe grimi dhe rregullimi perfekt që ka bërë Bleona.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey