Vajza e Remzies shfaqet pa pikë grimi, befason me pamjen

Këngëtarja e mirënjohur kosovare, Remzie Osmani, është nënë e lumtur dhe krenare e një djali dhe një vajze.

Hamdi dhe Riola, janë martuar dhe duket se janë mjaftë të lumtur me zgjedhjet që kanë bërë në jetë.

Këtë e thotë edhe nëna e tyre, e cila flet me admirim për renë, por edhe dhëndrrin, bashkëshortin e të bijes, shkruan kosovarja.

Riola asnjëherë nuk ka shfaqur dëshirë për të qenë në qendër të vëmendjes.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey