Vajza e Sabianit reagon pasi ai u eliminua nga shtëpia

Reagon vajza e Sabianit pasi ai u eliminua nga shtëpia.

Sabiani ishte i eliminuari i radhës nga shtëpia mbrëmjen e djeshme. Ai doli përfundimisht këtë herë, pasi herën e parë kur u eliminua u kthye sërish në shtëpi falë biletës vajtje-ardhje.

Largimi i tij emocionoi banorët, e mbi të gjitha mikun e tij Ilirin, i cili nuk i mbajti dot lotët.

Por Sabiani nuk i kishte marrëdhëniet të mira me çdo banor, aq sa i kishte me Ilirin. Gjatë qëndrimit në shtëpi ai ka pasur debate me Einxhelin, Dj PM dhe Dj DGAZ. Madje kur u largua nuk u përshëndet me këta të fundit.

Ndërkohë, pas eliminimit të Sabianit ka reaguar edhe vajza e tij Keisi, e cila herë pas here postonte për të atin. Keisi ka postuar një foto të momentit kur Sabiani po dilte nga shtëpia, krah së cilës shkruan:

“Drita ime po të presim të gjithë, je krenaria jonë”.

Pas eliminimit të Sabianit, një banor do të largohet gjithashtu javën e ardhshme, ndërsa në nominim janë Iliri, Einxhel, Arjola dhe Klaudio.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey