Vajzat më seksi të James Bond, ku janë sot ish-yjet e 007? (FOTO)

“Gafa” e Joe Biden: Nuk jeni me ngjyrë po votuat për Trump!

“Gafa” e Joe Biden: Nuk jeni me ngjyrë po votuat për Trump!

Femrat në rolet e serialit të famshëm të spiunëve James Bond, kanë qenë po aq të dashura për publikun sa dhe vetë krye-agjenti.

Ndër vite ato janë kthyer në simbole të ‘femme fatale’ siç ishin aktoret si Ursula Andress, Barbara Bach and Gloria Hendry.

Asnjë seri e James Bond nuk do të ishte e plotë pa një nga vajzat e çelikta të njohura si ‘Bond Girl’, duke zbutur agjentin sekret, e duke çimentuar statusin e tyre.

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey