Vaksinohen pedagogët, në Universitetin Politeknik të Tiranës

Pedagogët e Universitetit të Tiranës, po marrin sot dozën e vaksinës anti Covid.

Vaksinimi po bëhet në ambientet e Universitetit Politeknik të Tiranës, me vaksinës e AstraZeneca-s. Gjatë paradites, kryeministri Edi Rama dhe ministrja Ogerta Manastirliu panë nga afër procesin e vaksinimit.

Ministrja Manastirliu tha se pritet të vijnë doza të tjera vaksinash në mënyrë që procesi i vaksinimit masiv të nisë sa më shpejt. Top Channel

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey