Valbon Krasniqi tregon se kur do të vaksionohet

Valbon Krasniqi tregon nëse do ta marr vaksinën anti-Covid.

Drejtori i Shërbimit Spitalor Klinik dhe Universitar i Kosovës, Valbon Krasniqi, ka treguar nëse do ta marrë vaksinën anti-Covid.

Duke folur para gazetarëve, Krasniqi ka thënë se do ta marr vaksinën, por se njëherë po pret që të vaksinohen kolegët e tij, të cilët janë në front.

“Po, do të vaksinohem edhe unë. Nuk është e thënë që bash sot të vaksinohem. Fillimisht do të shoh kolegët që janë këtu në front, meqenëse unë tash jam në administratë”, ka thënë Krasniqi.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey