Vazhdon “lufta”, Arbana i hedh kunja Luanës

Vazhdon lufta mes prezantueseve të njohura, Arbana i hedh kunja Luanës

Arbana përmes një deklarate gjatë emisionit të Big Brother VIP, konfirmoi se ka shumë biseda se kush do të moderojë ‘x’ emision.

Ajo tha se është lodhur me biseda të tilla të cilat i ka dëgjuar për gati 20 vite në televizion.

‘Unë që kam 20 vite në televizion këto biseda i kam dëgjuar pak si shumë shpesh në jetën reale dhe nuk dua ti dëgjoj dhe në Big Brother. Janë shumë për të qeshur.’- tha Arbana.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey