Vdekja e nënës dhe dy fëmijëve në Bulqizë, ja çfarë dyshohet se e shkaktoi tragjedinë

Sharing is caring!

Për Shën Valentin, shikoni ku kanë shkuar Albatriti dhe Egzona

Për Shën Valentin, shikoni ku kanë shkuar Albatriti dhe EgzonaParaditja e sotme u shoqërua me një tragjedi të rëndë në fshatin Gurrë të Bulqizës, ku humbën jetën një nënë dhe dy fëmijët, si dhe mbeti në gjendje të rëndë vajza tjetër, ende nuk dihet saktësisht shkaku i vdekjes.

Fillimisht u raportua se viktimat u asfiksuan dhe ndërruan jetë si pasojë e rrjedhjes së gazit nga bombola, saktësisht e ndjera Rajmonda Tola 45 vjeç, 22-vjeçarja Rudina dhe Fatjoni, djalin 15 vjeç.

Një version i dytë, i mundshëm i ndarjes nga jeta të tre familjarëve, i cili po merret nën shqyrtim është helmimi nga ushqimi. Burime për Top Channel bëjnë me dijeni se janë marrë mostrat e ushqimit për të bërë analizat përkatëse.

Do jetë ekspertiza ajo që do të zbulojë shkakun e vërtetë.

Sharing is caring!

Loading...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey