Velijaj: Shumë kënaqësi të prisja mikun tim Bilall Kasamin

Lideri i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami kohëve të fundit i ka shpeshtuar vizitat në Tiranë.

Në cilësinë e kryetarit të Komunës së Tetovës, si është pritur nga homologu i tij, Erijon Velijaj, përcjell agjencia e lajmeve INA.

“Shumë kënaqësi 🙏🏼 të prisja kreun e ri të Komunës së Tetovës, mikun tim, Bilall Kasami – I urova suksese në detyrën e re dhe mezi pres që të rinjtë shqiptarë këtej dhe andej kufirit, ta kthejnë vitin tjetër, kur Tirana të jetë Kryeqyteti Evropian i Rinisë, në një vit fantastik promovimi për ta. 🇦🇱❤🇲🇰”, është shprehur Velijaj. (INA)

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey