Vesa del në darkë romantike, fustani i saj ia tregon hiret e saj

Vesa Luma, po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Ani pse nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri kohëve të fundit, ajo ende kërkohet dhe pëlqehet nga audienca, shkruan ORAinfo.

Duhet pranuar se jeta e saj ka ndryshuar tërësisht që kur ajo është zhvendosur në Zelandën e Re.

Atje më shumë i është përkushtuar jetës familjare se sa asaj profesionale. Së fundmi për fansat e saj, Vesa ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë për darkë.

Veshja e saj e shkurtë merr gjithë vëmendjen./ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey