Veshje gjithë firmato, kështu është jeta luksoze e Shkurte Gashi

Shkurte Gashi, është personazh shumë i dashur për publikun.

Ajo ka kohë që është pjesë e skenës muzikore dhe këngët dhe hitet që ajo ka sjellë, kanë qenë shumë të dëgjuara nga publiku i saj i madh, shkruan ORAinfo.

Më shumë se për punën e saj profesional, së fundmi Shkurta është komentuar më shumë për jetën e saj private.

Ajo ka disa muaj që është bërë nënë dhe jetën e saj po e vazhdon në Zvicër.

Së fundmi ajo ka postuar një foto, ku shihet e veshur me rroba gjithë firmato./ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey