Ambasadori Kosnett flet për dialogun dhe taksën

Ambasadori Kosnett ka folur për dialogun si dhe taksën. Ambasadori i SHBA-ve në Kosovë, Philipp Kosnett

Loading...

Medina vuan nga një sëmundje e rëndë, ajo ka nevojë për ndihmën tuaj

Vogëlushja Medina ka nevojë për ndihmën tuaj. Medina Hasani, nga fshati Kçiq i Madh i Mitrovicës

Loading...

Gaxherri flet për raportet aktuale të Kosovës me Amerikën

Besa Gaxherri ka folur për raportet e Kosovës me Amerikën. Deputetja e LDK-së, Besa Gaxherri sonte

Loading...

Pasi vrau familjarët, policja doli në një nga lokalet në Gjilan, dalin detaje të reja

Po vazhdojnë të dalin detaje të reja rreth vrasjes në Gjilan. Drejtori i Përgjithshëm i Policisë

Loading...

Rrëfehet personi më i afërt i polices, tregon se po flisnin me Valdeten për martesë

Po vazhdojnë rrëfime të ndryshme pas vrasjes së Gjilan. Teksa tregon për të afërmit e tij,…

Loading...

Fillon bora e madhe në Kosovë, ‘zbardhet’ ky qytet i Kosovës

Ka filluar të bije borë në vendin tonë. Ky dimër do të mbahet mend si një

Loading...

Këto janë vrasjet që u kryen nga policët e Kosovës

Disa vrasje në Kosovë janë kryer nga policët. Janë disa raste kur zyrtarët policor të Kosovës,…

Loading...

“SHBA-së i ka humbur durimi me Kosovën”

Latifi ka thënë se SHBA-së i ka humbur durimi me Kosovën. Filozofi Blerim Latifi ka thënë

Loading...

Një javë përplasje mes VV-së dhe LDK-së

Duket se kanë filluar përplasjet mes VV-së dhe LDK-së. Tani kur kanë kaluar dy javë nga

Loading...

Kurti në telashe serioze me Amerikën, zyrtarët amerikanë besojnë se ai i gënjeu

Duket se Albin Kurti është të telashe me Amerikën. Express ka mësuar nga burimet e veta

Loading...

Postieri në Tetovë ka “vjedhur” pesë vite pensionin e një gruaje të vdekur

Një punonjës i Postës së Maqedonisë në Tetovë, nga fshati Vejcë, ka marrë pensionin e një

Loading...

Grubi: Partitë tjera shqiptare dijnë vetëm të shkatërojnë dhe të përçajnë – VIDEO

Grubi në #ClickPlus: Partitë shqiptare duan ta rrënojnë BDI-në dhe të prishin gjithçka që kemi ndërtuar

Loading...

Abdullah Hoti vjen me një paralajmërim, do të merren këto vendime

Abdullah Hoti sot ka bërë një paralajmërim. Zëvendëskryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ka thënë se shkarkimi

Loading...

Zbulohet se kush i fotografoi dy Thaçët në takimin që paten sot

Është zbuluar ‘fotografi’ i takimit Thaçi -Thaçi. Siç edhe shihet nga kjo fotografi, në sfond duket

Loading...

Arrestohen tre persona në Prishtinë, kjo është arsyeja

Janë arrestuar tre persona në Prishtinë. Drejtoria Rajonale e Policisë në Prishtinë, respektivisht njësiti për Hetime

Loading...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey