(Video) Pamje dramatike të zjarrit, nga kamerat e sigurisë

Pamjet dramatike të zjarrit që shkrumboi spitalin modular të Tetovës janë përhapur sot në rrjetet sociale. Nga pamjet filmike të dala nga një kamerë sigurie shihet pjesa e përparme e spitalit modular, vërehen tre momentet më dramatike, ajo e shkëndijës së parë dhe nisjes së tymit në qoshen e spitalit modular, si duket, në afërsi të derës, dhe largimi i një personi me karrocë invalidësh.

Zjarri famëkeq, e përsëritim, i mori jetën 14 personave, duke i lënë të shkrumbuar brenda mureve të spitalit modular, i cili u përpi lehtë nga flakët./Alsat

https://ina-online.net/wp-content/uploads/2021/09/video-1631277353-1.mp4

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey