VIDEO shokuese/ Pas grushteve, e kap për flokësh dhe e hedh nga treni

Një përleshje shokuese mes një burri dhe një gruaje është shënuar në një metro të Nju Jorkut. Një video e publikuar në Twitter tregon momentet shokuese, të cilat përfundojnë, kur burri nxjerr zvarrë gruan nga treni duke e kapur për flokësh.

Videoja nis me momentin kur burri godet me grushta gruan që ndodhet në tokë dhe më pas i kthehet ajo dhe e qëllon me sa mundet.

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey