Vildane Zenelit i del cica në prani të Sahit Plisit

Modelja shqiptare Vildane Zeneli, e cila jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkueme të Amerikës asht nji femën mjaft atraktive dhe ndjeket nga shumë fansa për shkak të formave të saj.
Së fundmi ajo asht bashkue me aktorët e humorit ‘Stupcat’ tue sjellë diqka të re për publikun tashma në fushën e aktrimit.

Loading...Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk August 19, 2019 6:20 pm ne ShowBiz. ne link https://lajme.mk/?p=148592
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit