Vishet në fustan xixa-xixa

Afërdita Demaku është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

Ajo bën pjesë në këngëtaret më të ftuara të performojnë në dasma e në festa të tjera familjare, përcjell KosovaToday.

Sidomos në këtë sezon ajo ka qenë tejet e angazhuar me festa të ndryshme.

Sot, ajo ka shkuar në një dasmë e me grimin, frizurën dhe veshjen e saj ajo mahniti të gjithë./KosovaToday/

Zbulon më shumë se ç’duhet me këtë fustan

Loading...Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk August 19, 2019 12:46 pm ne ShowBiz. ne link https://lajme.mk/?p=148572
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit